Menu

utorok 4. marca 2014

Hydratačný koncentrát - Balea

Potrebuje vaša pleť dávku hydratácie? Tak vyskúšajte hydratačný koncentrát od značky Balea


Balea hydratačný koncentrát sa predáva v balení 7 kapsuliek. Každá z nich obsahuje koncentrát na jedno použitie na tvár, krk a dekolt. 


Hydratačný koncentrát obsahuje vitamín A, E, olivový olej a extrakt z planktónu.


Podľa popisu na obale koncentrát dodá pleti hodnotné zložky, podporí oddýchnutý a svieži vzhľad. Tiež redukuje tvorbu vrások na vysušenej pleti, ktorá po použití ľahšie odoláva nepriaznivým vplyvom životného prostedia. Pleť je hladšia, jemnejšia a zároveň hydratovaná.


Hodnotenie: 

Tento hydratačný koncentrát som si obľúbila. Jeho zloženie je jedinečné a pokožka po jeho použití je veľmi hladká. Pocit na pokožke je ako po nanesení podkladu pod mejkap, avšak koncentrát vám dodá navyše hydratáciu. Napriek tomu, že produkt je určený na hydratáciu, vôbec nemá mastné zloženie, ani nezanecháva mastný film na pokožke. Pleť naozaj hydratuje, a ak máte suchú pokožku, určite si ho obľúbite. Mastná pleť ho môže používať tiež, keďže produkt nie je mastný sám o sebe.

Množstvo v jednej kapsulke stačí presne na tvár a krk. Trvá približne 15 minút, kým sa koncentrát úplne vsiakne po pokožky. 

Kúpila som si jedno balenie na vyskúšanie, ale teraz môžem zodpovedne vyhlásiť, že hydratačný koncentrát si určite kúpim aj nabudúce. Hydratuje pokožku a dodá jej taký hladký povrch, ktorý neviem ani opísať, jednoducho ho musíte vyskúšať. Najčastejšie ho nanášam po použití nejakej pleťovej masky a funguje vynikajúco. Či nejako pôsobí na vrásky, to neviem posúdiť, keďže zatiaľ žiadne nemám.

Celkové hodnotenie: 5 z 5.

Ak chcete byť informované o nových hodnoteniach, lajknite si hodnotenia-kozmetiky na FB
.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára