Menu

pondelok 6. apríla 2015

L´Oreal *Super Liner* Extra Black Gloss - linka na oči

Linka na oči sa hodí na každý deň, ale je vynikajúca aj na slávnostné príležitosti. Dá sa použiť sama, len v kombinácii s maskarou, alebo môže byť pekný doplnok tieňov na oči. Nejakú linku mám vždy po ruke aj ja, a nedávno som si kúpila L´Oreal Super Liner. Túto linku som už mala predtým, ale tá bola v zlatom balení, a mala podnadpis Ultra Precision (hodnotenie tu). 
Táto linka sa mi veľmi zapáčila. Bola čierna, nerobila medzery v aplikácii, ale najviac sa mi zapáčil aplikátor. S ním sa linka aplikuje veľmi ľahko, a aj preto som po nej začala viac siahať. Ako to však býva, linka sa spotrebovala (toto bola asi moja prvá linka, ktorú som musela vyhodiť preto, že som ju celú použila, a nie preto, že vyschla). A keď som sa začala obzerať po novej, mala som v úmysle opäť kúpiť tú istú. Bohužiaľ práve vtedy bola vypredaná, a tak som si namiesto nej kúpila jej sestru s podnadpisom Extra Black GlossNázov Extra Black Gloss napovedá, že táto linka by mala mať lesklý finiš. Ale keď sa tak na ňu pozerám, nepríde mi lesklejšia ako napríklad jej kolegyňa v zlatom balení. Je pravda, že linka nie je matná, ale podľa mňa nie je ani lesklá. Vyzerá ako bežná čierna linka. Musím sa priznať, že mne to viac vyhovuje. Trošku som sa bála, že táto linka bude naozaj lesklá, a bude vyzerať príliš umelo a krikľavo. Ale nič z toho sa nestalo, linka je klasicky čierna, veľmi čierna a poskytne dobré zvýraznenie. 
Ako pri zlatej verzii, tak aj tu je linka krémová a nerobí medzery v aplikácii. Treba niekoľko krát namočiť aplikátor naspäť do obalu, ale linka kreslí plynulo a výsledok vyzerá vždy veľmi dobre. 
Ďalšia informácia, ktorú sa dočítate z obalu je tá, že linka je ultra trvácna. A toto môžem potvrdiť. Linky z línie Super Liner sú známe skvelou výdržou a obe, čo som vyskúšala, sú dlhotrvácne. Linka vydrží na očiach celý deň a nestráca na intenzite. Ani to malé krídielko linky, ktoré vyčnieva mimo línie oka sa počas dňa nestratí. 
Aplikátor - božský. Ja absolútne zbožňujem aplikátor týchto liniek. Našťastie aj Extra Black Gloss verzia má rovnaký aplikátor ako Ultra Precision, ktorý som si zamilovala. Práve aplikátor je hlavným dôvodom prečo tieto linky tak chválim. Pre mňa je to s ním najľahšie, pretože aplikátor je pevný, ale poddajný zároveň. Je vyrobený z pevnej peny, jeho základ je pevný, ale tip je manipulovateľný a ľahko sa prispôsobí kontúram oka. Navyše má aj skvelú, dlhú rúčku, ktorú môžete pevne uchopiť do ruky a pohodlne s ňou kresliť. 

Ďalšou výhodou aplikátora je to, že sa s ním dá nakresliť tenká, stredná aj hrubá čiara. Podľa sklonu aplikátora a tlaku sa dajú nakresliť najrôznejšie linky. Je však veľmi dôležité pred každým použitím produkt dobre pretrepať. V balení je malá gulička, ktorá premieša čierny krém a práve preto je linka krémová, jemná, ale dlhotrvácna zároveň. 
Ja môžem o tejto linke povedať len samé dobré veci, tak ako aj o jej sestre v zlatom balení. Tieto linky sú podľa mňa skvelé - super čierne a jednoduché na používanie. Určite si po spotrebovaní tohto balenia kúpim ďalší Super Liner!
Kozmetiku značky L´Oreal si môžete kúpiť v drogériách alebo online. Super Liner Extra Black Gloss linka na oči stojí okolo 5 €.
Celkové hodnotenie: 5 z 5.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára