Menu

pondelok 18. apríla 2016

Revlon Cosmetics - Colorburst - rúže na pery

Rúže na pery od značky Revlon Cosmetics som chcela vyskúšať už veľmi dlho. Keď sa konečne objavili na parfums, okamžite som si ich kúpila. Rozhodla som sa, že vyskúšam Lip Butter - krémový hydratačný rúž v klasickom balení a Matte Balm - matný rúž vo forme tučnej ceruzky.


Revlon Cosmetics Colorburst

Revlon Lip Butter je klasický rúž na pery, ktorý má konzistenciu balzamu na pery. Je krásne krémový a hydratačný a jeho nosenie je veľmi príjemné. Vedela som, že tieto rúže majú byť skvelé, preto som si rovno kúpila dva odtiene.
Ten svetlejší, čo mám, sa volá 025 Peach Parfait. Je to jemná broskyňová farba s množstvom trblietok.Mne sa tento odtieň veľmi páči a nosím ho najčastejšie z týchto troch rúžov. Je vhodný na každodenné nosenie, na perách vyzerá sviežo a šťavnato a úžasne sa nosí. Rúž nemá prenikavú pigmentáciu, na perách je mierne priesvitný.
Druhý odtieň, ktorý mám je tmavšia ružová farba s názvom 075 Lollipop. Tento rúž je výraznejší a viac vynikne jeho farba. Na perách naozaj uvidíte odtieň ako v obale. Má rovnakú konzistenciu ako Peach Parfait, teda jemnú a krémovú. 
Tieto rúže majú priemernú výdrž, ale vzhľadom na balzamovú konzistenciu to je pochopiteľné. Ja ich mám veľmi rada aj napriek nutnosti častejšej aplikácie. 


Revlon Cosmetics Colorburst

Tretí rúž od značky Revlon Cosmetics z línie Colorburst, ktorý som si kúpila je Matte Balm v odtieni 205 Elusive Insaisissable. Matte Balm je matný rúž na pery vo forme tučnej ceruzky, ktorá sa zospodu vysúva. Aplikácia je veľmi jednoduchá a s ceruzkou sa dajú lepšie vykresliť kontúry pier, čo je pri matnom rúži asi dôležitejšie ako pri lesklom. 
Aj tento matný rúž má krémovejšiu konzistenciu a preto sa veľmi pohodlne nosí. Po pár minútach zaschne na perách a vyzerá matnejšie ako pri prvotnej aplikácii. Pigmentácia je tu skvelá, odtieň v ceruzke uvidíte aj na perách. Avšak aj tu je výdrž priemerná, takže je nutné rúž počas dňa niekoľko krát opätovne naniesť.
Celkovo musím povedať, že som so svojím nákupom veľmi spokojná a všetky tieto rúže vám môžem odporúčať. Ja sama už poškuľujem po ďalších odtieňoch, aj lesklých aj matných. 
Kozmetiku značky Revlon Cosmetics si môžete kúpiť online. Colorburst Lip Butter stojí okolo 6 Eur a Colorburst Matte Balm stojí okolo 7 Eur.
Celkové hodnotenie: 5 z 5.

4 komentáre:

 1. Veľmi sa mi páčia oba odtiene krémového rúžu :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. su krasne, momentalne rozmyslam nad odtienom Tutti Frutti - oranzova na leto :)

   Odstrániť
 2. Ja už dlho premýšľam nad kúpou Lip Butter. Ale momentálne mám zásuvku plnú rúžov, tak asi až niekedy v budúcnosti :).

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. to poznam, aj moja je plna :D a navyse tie ostatne zanedbavam kvoli tymto :D

   Odstrániť