Menu

nedeľa 24. júla 2016

Eucerin Sun *ochranný krémový gél na tvár SPF 30*

S príchodom leta si každý rok kúpim krém na opaľovanie na tvár. Používam ho každé ráno, celé leto pred aplikovaním krému, mejkapu alebo čohokoľvek iného. Mám na to niekoľko dôvodov. Po prvé sa chcem chrániť pred slnečnými lúčmi, pretože tie môžu urýchliť proces starnutia pleti. Po druhé ma trápia škvrny po akné a slnko ich môže ešte viac stmaviť a zvýrazniť. Po tretie osobne nemám v láske pehy na mojom nose a slnko má schopnosť vytiahnuť ich von. Preto používam krém na opaľovanie a tento rok som si vybrala Eucerin ochranný krémový gél na tvár, ochranný faktor 30, ktorý je špeciálne určený pre mastnú pokožku. 
Pridať popisEucerin Sun *ochranný krémový gél na tvár SPF 30*

Tento krém na opaľovanie som si veľmi obľúbila. Má jemnú konzistenciu, ktorá mi nepripomína gél, ale skôr klasický krém. Veľká výhoda je jeho rýchle vstrebanie. Už po pár sekundách si môžem aplikovať hydratačný krém, olej alebo sérum podľa toho, čo moja pokožka potrebuje.
Ďalšia výhoda je taká, že ja ani nikto iný komu som tento krém požičala alebo odporučila nemal žiadne problémy s upchatím pórov či vznikom vyrážok. Jeho ľahká konzistencia dobre chráni pokožku a nezvykne spôsobovať žiadne problémy pleti. Je to veľká výhoda najmä preto, že krém je určený pre mastnú pleť. Tá je prirodzene problémovejšia a našťastie tento krém k tomu nijako neprispieva.
Eucerin Sun *ochranný krémový gél na tvár SPF 30*

Samotná ochranná funkcia je skvelá. Ako som spomínala, testujem tento krém nielen každý bežný deň, ale chránil moju pleť už aj na pláži pred obedným slnkom či v horách. A môžem spokojne prehlásiť, že Eucerin krém na opaľovanie si spĺňa svoju úlohu dokonale. Žiadne začervenanie a už vôbec nie spálenie som nezaznamenala. Krém však nie je vodeodolný a preto ak dôjde ku kontaktu pleti s vodou, treba opakovať aplikáciu.
Celkovo vám teda môžem Eucerin krém na opaľovanie na tvár SPF 30 odporúčať. Ja som s ním veľmi spokojná. Má jemnú vôňu, rýchlo sa vstrebe, nezanecháva mastný film a perfektne chráni pokožku. Tento Sun Protection Oil Control SPF 30 krém stojí okolo 15 eur.
Celkové hodnotenie: 5 z 5.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára